Росіяни дроном влучили в багатоповерхівку в Харкові
Ілюстративне фото
У неділю, 28 червня, росіяни дроном влучили по багатоповерхівці в Київському районі Харкова.
Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.
“Зафіксовано влучання ударного дрона ворога по багатоповерхівці у Київському районі міста. Наслідки уточнюємо”, – повідомив Терехов.
Нагадаємо, що російські окупанти у ніч проти 28 червня атакували балістикою Київ. Внаслідок ворожої атаки були пожежі, є постраждалі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.