Війна

У Києві через нічну атаку росіян постраждали двоє людей

У Києві через нічну атаку росіян постраждали двоє людей

фото з відкритих джерел

Російські окупанти у ніч проти 28 червня атакували балістикою Київ. Внаслідок ворожої атаки були пожежі, є постраждалі.

Про це повідомив очільник КМВА Тимур Ткаченко у телеграмі.

Зокрема, після 2 ночі Ткаченко повідомив про роботу ППО в столиці.

“У Дарницькому районі за декількома адресами маємо пожежі внаслідок атаки. Пожежа біля житлового будинку, за іншою адресою горить СТО. Також горить нежитлова будівля”, – додав посадовець.

Згодом Ткаченко повідомив, що внаслідок нічної атаки ворога двоє людей постраждали.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.