У Києві через нічну атаку росіян постраждали двоє людей
фото з відкритих джерел
Російські окупанти у ніч проти 28 червня атакували балістикою Київ. Внаслідок ворожої атаки були пожежі, є постраждалі.
Про це повідомив очільник КМВА Тимур Ткаченко у телеграмі.
Зокрема, після 2 ночі Ткаченко повідомив про роботу ППО в столиці.
“У Дарницькому районі за декількома адресами маємо пожежі внаслідок атаки. Пожежа біля житлового будинку, за іншою адресою горить СТО. Також горить нежитлова будівля”, – додав посадовець.
Згодом Ткаченко повідомив, що внаслідок нічної атаки ворога двоє людей постраждали.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.