Війна

Росіяни поскаржились на знищення двох гелікоптерів Мі-8 з екіпажами над Чорним морем

Росіяни поскаржились на знищення двох гелікоптерів Мі-8 з екіпажами над Чорним морем

Росіяни заявляють, що 31 грудня над Чорним морем українці знищили одразу два гелікоптери Мі-8 з екіпажами.

Про це повідомляють російські Telegram-канали.

“Російські Z-щури повідомляють, що над Чорним морем було знищено два їхні гелікоптери з екіпажами. Раніше ГУР повідомило про знищення лише одного, який збили з безекіпажного морського дрона” – йдеться у дописі.

Зокрема росіяни пишуть, що таких болісних втрат у них не було з 2022 року.

Як повідомив Telegram-канал “Крымский ветер”, у селищі Кача, де розташований аеродром морської авіації Чорноморського флоту РФ, місцеві підтверджують ліквідацію пілотів гелікоптерів. Там зазначають, що коментарі про трощу у групі підчищають з неймовірною швидкістю.

Нагадаємо, воїни спецпідрозділу ГУР МО України “Group 13” вперше в історії уразили повітряну ціль за допомогою ударного морського дрона Magura V5, оснащеного ракетним озброєнням.

Як повідомлялося, у ніч проти 19 жовтня українські Повітряні сили вперше збили крилату ракету РФ класу “повітря-поверхня” Х-69, яка мала касетну бойову частину.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.