Війна

Росіяни протягом доби вбили мешканця Донеччини, дев’ятьох – поранили

Росіяни протягом доби вбили мешканця Донеччини, дев’ятьох –  поранили

Ілюстративне фото

Російські окупаційні війська 10 червня вбили людину у Сергіївці Донецької області, ще 9 в області отримали поранення.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

“Росія вбиває цивільних! За 10 червня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Сергіївці. Ще 9 людей в області за добу дістали поранення”, – повідомив він.

Зазначається, що кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Нагадаємо, 10 червня повідомлялося, що російські диверсанти повісили на одній із будівель у селі Рижівка Сумської області замінований прапор країни-агресора РФ, невдовзі Сили оборони його знищили.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram