Росіяни протягом доби вбили мешканця Донеччини, дев’ятьох – поранили
Ілюстративне фото
Російські окупаційні війська 10 червня вбили людину у Сергіївці Донецької області, ще 9 в області отримали поранення.
Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.
“Росія вбиває цивільних! За 10 червня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Сергіївці. Ще 9 людей в області за добу дістали поранення”, – повідомив він.
Зазначається, що кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Нагадаємо, 10 червня повідомлялося, що російські диверсанти повісили на одній із будівель у селі Рижівка Сумської області замінований прапор країни-агресора РФ, невдовзі Сили оборони його знищили.