Війна

Росіяни вгатили по відділенню “Нової пошти” під Дружківкою: загинули люди

Росіяни вгатили по відділенню “Нової пошти” під Дружківкою: загинули люди

Фото: ДСНС

Російські окупаційні війська 24 жовтня атакували відділення “Нової пошти” в Олексієво-Дружківці Донецької області. Дві людини загинули.

Про це повідомила пресслужба ДСНС України.

“Ворог вчора (24 жовтня, — ред.) поцілив у відділення “Нової пошти” в Олексієво-Дружківці у Донецькій області”, – повідомили в ДСНС.

За даними рятувальників, пошкоджено й інші торгівельні об’єкти, зокрема виникла пожежа площею 260 кв. м — рятувальники її ліквідували.

“Під час аварійно-рятувальних робіт надзвичайники знайшли тіла двох загиблих, ще одну людину поранено. Загалом розібрано 2,1 т будівельних конструкцій. Роботи завершено”, – констатували у відомстві.

Нагадаємо, що російські окупаційні війська 25 жовтня обстріляли середмістя Херсона. У результаті сталося влучання у багатоквартирний будинок.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.