Росіяни з авіації обстріляли СТО та дитячий садок у Сумах, дві людини загинули
Фото: https://t.me/dsns_telegram
Сьогодні, 26 листопада. російські окупанти завдали авіаційного удару по Сумах, внаслідок чого спричинені руйнування та загинули два мирних жителі, а під завалами може бути ще одна людина.
Про це повідомляє пресслужба Сумської ОВА.
Спочатку повідомлялось, що цивільне населення не постраждало.
“Пошкоджені житлові будинки, приватні авто, об’єкти цивільної інфраструктури”, – сказано в повідомленні станом на 17 годину вечора.
Згодом президент України Володимир Зеленський повідомив, що у Сумах ще триває рятувальна операція на місці обстрілу по СТО.
“Дві людини, на жаль, загинули. Мої співчуття рідним та близьким. Ймовірно, під завалами є ще людина. Пошкоджені цим ударом також і будинок, дитячий садок поруч.”, – додав він.
Також у ДСНС показали кадри ліквідації наслідків ворожого обстрілу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.