Росіяни захопили будівлю міськради у Селидовому
Селидове. Фото: Донецька ОДА
Аналітики проєкту DeepState пишуть, що російські військові захопили будівлю міської ради в Селидовому Донецької області.
Про це інформує Telegram-канал проєкту.
“Кацапи в будівлі міської ради Селидового Очікуємо офіційної інформації з приводу міста або коли виродки піднімуть свої ганчірки і у західній частині Селидового. Як і з Вугледаром, коментувати немає сил. Роботи над помилками немає”, – пишуть у DeepState.

Зазначимо, у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 16:00 27 жовтня повідомлялося, що Сили оборони стримують російські атаки біля Селидового.
Також повідомлялося, що російські військові у Селидовому розстріляли двох жінок. Варто зазначити, що за даними прокуратури, тіла вбитих були в районі приватного сектору, що практично не постраждав від активних бойових дій. Тобто вказані вбивства відбувалися, попередньо, вже після взяття під контроль цих територій противником.
Крім того, російські військові розстріляли полонених бійців ЗСУ біля Селидового. Близько 13:00 6 жовтня ворог розпочав штурм укріплень і захопив українців у полон.
Також 21 жовтня стало відомо про страту ще двох військових у районі Селидового.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.