Російські окупанти розстріляли ще чотирьох військових у Селидовому
Фото: ГУР
Російські військові розстріляли полонених бійців ЗСУ біля Селидового. Близько 13:00 6 жовтня ворог розпочав штурм укріплень і захопив українців у полон.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора.
Зазначається, що росіяни допитували полонених – вони зняли це на відео. Полонені були беззбройними й мали поранення.
“Наступного дня Сили оборони повернули втрачені позиції та у ході проведення пошукових заходів виявили тіла вбитих українських військовослужбовців”, – повідомили в прокуратурі.
Прокурори почали досудове розслідування цього воєнного злочину.
Росіяни систематично страчують захоплених в полон українських бійців. 1 жовтня з’явилися дані про наймасовішу страту: ворог убив 16 українців на Покровському напрямку.
Також 21 жовтня стало відомо про вбивство ще двох військових у районі Селидового.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.