Росіяни ненавидять НАТО на генетичному рівні – Вересень
Росіяни ненавидять НАТО на генетичному рівні та пропагують зараз це на тимчасово окупованих територіях України.
Про це в ефірі “Прямого” в спеціальному ток-шоу “Бюджетна ніч” заявив ведучий Микола Вересень.
“Ті люди, які живуть на тимчасово втрачених територіях самостійно, та завдяки російській пропаганді, не хочуть НАТО, бояться НАТО, ненавидять НАТО та Європейський Союз. Як казав один російський політолог, що це вже на генетичному рівні для росіян, що НАТО ворог. Це не “раціо”, це суто “емоціо”. Ми їх ненавидемо бо в нас є такий ген. Більшість українців сподіваються, що Крим та Донбас повернуться. Ми кого повертаємо?”, – сказав Вересень.
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та тимчасово переміщених осіб Юрій Гримчак заявив, що Російська Федерація не напала би на Україну, якщо б країна була членом НАТО.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко з трибуни Верховної Ради заявив, що переконаний, що зміни до Конституції щодо закріплення прагнення України до членства в ЄС і НАТО стане впевненим меседжем для Москви про те, що Україна розстається з нею остаточно і безповоротно.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.