Війна

Російська армія протягом доби вбила на Донеччині чотирьох цивільних: 19 поранені

Російська армія протягом доби вбила на Донеччині чотирьох цивільних: 19 поранені

Фото: Reuters

Російські окупаційні війська протягом минулої доби, 25 вересня, вбили чотирьох жителів Донецької області й ще 19 – поранили. 

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

“За 25 вересня росіяни вбили чотирьох жителів Донеччини: двох у Краматорську, і по одному у Гірнику і Дронівці”, – ідеться у повідомленні.

Ще 19 людей в області за добу дістали поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.