Російська армія протягом доби вбила на Донеччині чотирьох цивільних: 19 поранені
Фото: Reuters
Російські окупаційні війська протягом минулої доби, 25 вересня, вбили чотирьох жителів Донецької області й ще 19 – поранили.
Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.
“За 25 вересня росіяни вбили чотирьох жителів Донеччини: двох у Краматорську, і по одному у Гірнику і Дронівці”, – ідеться у повідомленні.
Ще 19 людей в області за добу дістали поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.