Російська армія протягом доби вбила жителя Донеччини та 11 поранила
Ілюстративне фото
Російські окупаційні війська протягом минулої доби, 25 червня, вбили мешканця Донецької області, ще 11 – зазнали поранень.
Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.
“За 25 червня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Золотій Ниві. Ще 11 людей в області за добу дістали поранення”, – йдеться в повідомленні.
За його словами, загальна кількість жертв російських загарбників на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Нагадаємо, що внаслідок російських обстрілів Херсонської області минулої доби дві людини дістали поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.