Війна

Російська армія протягом минулої доби вбила жителя Донеччини і ще 14 поранила

Російська армія протягом минулої доби вбила жителя Донеччини і ще 14 поранила

Ілюстративне фото

Російські окупанти протягом минулої доби, 26 червня, вбили одного жителя Донецької області та ще 14 осіб поранили.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

“За 26 червня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Торецьку. Ще 14 осіб в області за добу дістали поранення”, – зазначив голова ОДА.

Зп словами Філашкіна, загальна кількість жертв російської армії на Донеччині (2024 загиблих та 5155 поранених) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Нагадаємо, у ніч проти 27 червня російські окупаційні війська завдали ракетно-авіаційного удару по Україні, застосувавши ракети повітряного, морського базування та ударні БпЛА типу “Shahed”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.