Російська армія відновила застосування отруйних речовин на запорізькому напрямку та в Донецькій області – Тарнавський
Фото: Олександр Тарнавський
В операційній зоні ОСУВ “Таврія” противник за минулу добу скоротив активність авіації — завдав лише 2 авіаудари, але провів 42 бойових зіткнення та вчинив 1040 артобстрілів.
Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.
“Зокрема, і на Запорізькому напрямку, і на Донеччині росіяни поновили застосування отруйних речовин: зафіксовано загалом 4 скиди гранат із хімічною речовиною сльозогінно-задушливої дії”, – повідомив Тарнавський.
- На Авдіївському напрямку ворог знову вчиняє спроби наступальних дій малими штурмовими групами — тут наші захисники й захисниці відбили 9 атак біля Ласточкиного, Сєверного, Первомайського та Невельського.
- На Мар’їнському напрямку продовжуємо стримувати агресора неподалік Георгіївки, Побєди, Новомихайлівки, де відбито 21 атаку.
- На Новопавлівському напрямку противник 1 раз намагався йти наступ в районі населеного пункту Старомайорське.
- На Запорізькому напрямку суттєвих змін також не відбулося — Силами оборони відбито 11 атак загарбників біля Малинівки та Роботиного.
“Ситуація залишається контрольована, українські воїни стійко тримають оборону та активними діями нищать ворога. Так, загальні втрати росіян минулої доби склали: в живій силі — 644 особи, в озброєнні та військовій техніці — 47 одиниць, не враховуючи БпЛА. Зокрема, це 2 танки, 29 ББМ, 8 артсистем, 8 автомобілів. Нейтралізовано або знищено 272 БпЛА різних типів”, – додав Тарнавський.
Також Сили оборони України знищили 2 склади боєприпасів, 1 склад пально-мастильних матеріалів та ще 1 важливий об’єкт противника.
Нагадаємо, що станом на 20 лютого Збройні сили України знищили вже майже 404 950 російських окупантів. За добу українським воїнам вдалося ліквідувати 1230 осіб.