Російська Федерація продовжує допомагати окупаційним військам на Донбасі – Кислиця
Російська Федерація продовжує допомагати окупаційним військам на Донбасі боєприпасами та військовою технікою.
Про це під час засідання Радбезу ООН заявив постійний представник України Сергій Кислиця, трансляцію вів “Прямий”.
“Російська Федерація продовжує допомагати окупаційним військам, всю допомогу військову та гуманітарну… І зараз в цій такій маленькій армії ОРДЛО ми бачимо, що в них є більше 400 танків і купа артилерії. Більше 4000 тонн було направлено в ці території зброї від Росії. і ми бачимо, як Росія зараз активно пропагує незаконну паспортизацію громадян Донбасу на індустріальному рівні”, – заявив він.
Нагадаємо, Україна на засіданні Ради безпеки ООН порушить питання наступу підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.
18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.