Російська пропагандистка Скабєєва додзвонилася Зеленському: що з цього вийшло
Президент України Володимир Зеленський коротко поспілкувався з російською пропагандисткою, ведучою програми “60 хвилин” Ольгою Скабєєвою, але відмовився продовжити бесіду.
Запис їхньої розмови був показанй в ефірі телеканалу “Россия 1”, передає “Главком”.
Скабєєва вибачилася перед українським лідером на початку розмови за те, що відволікла його від роботи.
“Ви зараз на гучному зв’язку. Я завжди перериваюся, коли якісь бесіди, бо думаю, що, можливо, у когось щось сталося”, – зазначив Зеленський.
Оскільки російська ведуча дзвонила не з надзвичайного приводу, розмову з нею він продовжувати не став. “Вибачте, продовжу спілкування зі своїми колегами”, – додав він.
Скабєєва у відповідь зауважила, що редакція каналу “не може прорватися через його пресслужбу”, і попросила “приділити увагу”, але глава держави поклав слухавку.
Нагадаємо, 25 вересня у Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН Зеленський кілька хвилин спілкувався з журналістами телеканалу “Росія 1”. Другий ведучий “60 хвилин” Євген Попов встиг у тому числі запитати українського лідера про зустріч в “нормандському форматі”.
При цьому Зеленський на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку ігнорував спілкування з українськими журналістами.
Крім того, раніше Зеленський говорив, що не хотів би спілкуватися з російськими журналістами. Під час прес-конференції 10 жовтня президент пояснив, що у нього немає часу відповідати усім ЗМІ, які “налаштовані не тепло до незалежності України”. При цьому він назвав намір Скабєєвой приїхати в Україну “небезпечним”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.