Суспільство

Російські найманці на Донбасі двічі обстріляли позиції ЗСУ

Російські найманці на Донбасі двічі обстріляли позиції ЗСУ

Від початку поточної доби, 9 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ОС.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, поблизу населеного пункту Шуми російсько-окупаційні війська вели вогонь по українських позиціях з підствольних гранатометів та стрілецької зброї”, – резюмували у відомстві.

Крім того, неподалік Пісків, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь зі стрілецької зброї.

“На прицільні обстріли зі сторони противника наші воїни давали адекватну відповідь. Бойових втрат серед наших захисників немає”, – наголосили в штабі.

Нагадаємо, російські найманці на Донбасі проводять перевірку боєготовності особового складу. 

Крім того, 8 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано сім порушень режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.