Російські найманці на Донбасі двічі обстріляли позиції ЗСУ
Від початку поточної доби, 9 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр ОС.
“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, поблизу населеного пункту Шуми російсько-окупаційні війська вели вогонь по українських позиціях з підствольних гранатометів та стрілецької зброї”, – резюмували у відомстві.
Крім того, неподалік Пісків, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь зі стрілецької зброї.
“На прицільні обстріли зі сторони противника наші воїни давали адекватну відповідь. Бойових втрат серед наших захисників немає”, – наголосили в штабі.
Нагадаємо, російські найманці на Донбасі проводять перевірку боєготовності особового складу.
Крім того, 8 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано сім порушень режиму припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.