Російські найманці на Донбасі поранили двох українських військових
Фото: ЗСУ
6 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил внаслідок обстрілу двоє бійців ЗСУ.
Про це повідомляє пресслужба Української делегації у Тристоронній контактній групі.
“Сьогодні, 6 лютого близько 13.00 внаслідок обстрілу противником в районі Торецьк та Сіверськодонецьк отримали поранення двоє військовослужбовців Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що наразі їм надали медичну допомогу, стан військовослужбовців стабільний.
“Українською стороною СЦКК з використанням координаційного механізму було введено “режим тиші” на обох ділянках фронту та направлені відповідні ноти до СММ ОБСЄ”, – резюмували у відомстві.
Нагадаємо, 5 лютого бойовики на Донбасі шість разів порушили режим припинення вогню.
Крім того, 4 лютого на Донбасі зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.