Суспільство

Російські найманці на Донбасі поранили двох українських військових

Російські найманці на Донбасі поранили двох українських військових

Фото: ЗСУ

6 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил внаслідок обстрілу двоє бійців ЗСУ. 

Про це повідомляє пресслужба Української делегації у Тристоронній контактній групі.

“Сьогодні, 6 лютого близько 13.00 внаслідок обстрілу противником в районі Торецьк та Сіверськодонецьк отримали поранення двоє військовослужбовців Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі їм надали медичну допомогу, стан військовослужбовців стабільний.

“Українською стороною СЦКК з використанням координаційного механізму було введено “режим тиші” на обох ділянках фронту та направлені відповідні ноти до СММ ОБСЄ”, – резюмували у відомстві.

Нагадаємо, 5 лютого бойовики на Донбасі шість разів порушили режим припинення вогню. 

Крім того, 4 лютого на Донбасі зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.