Суспільство

Російські найманці на Донбасі поранили українського військового

Російські найманці на Донбасі поранили українського військового

Фото: ЗСУ

4 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил в результаті обстрілу позицій українських військових був поранений боєць ЗСУ. 

Про це повідомляє пресслужба оперативно-тактичного угруповування “Північ“.

Зазначається, що бойовики вели обстріл позицій підрозділів Об’єднаних сил з мінометів калібру 82-мм і стрілецької зброї.

“В результаті обстрілу один український військовослужбовець отримав вогнепальне поранення. Бійці оперативно доставили в лікувальний заклад, де йому надається необхідна медична допомога”, – резюмували у штабі.

У відомстві додали, що на місці події працює керівний склад військової частини і робоча група військової служби правопорядку.

“Українська сторона через СЦКК повідомила моніторингової місії ОБСЄ про подію”, – підкреслили в штабі.

Нагадаємо, 3 лютого бойовики на Донбасі двічі обстріляли позиції ЗСУ.

Крім того, 2 лютого в районі проведення ООС було зафіксовано вісім порушень режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.