Російські окупанти на Донбасі маскують свої безпілотники під дрони ОБСЄ – розвідка
Про це на брифінгу розповів речник Міноборони Максим Праута з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.
“З початку поточного року зросла інтенсивність використання противником БпЛА малого радіусу дії. При цьому, окупанти ввели практику запускати свої БпЛА у період часу та у районах, заявлених для спостереження з використанням безпілотників СММ ОБСЄ”, – повідомив речник.
За словами Праути, у такий спосіб російсько-окупаційне командування використовує режим заборони вогню для ведення повітряної розвідки в інтересах продовження обстрілів позицій підрозділів Об’єднаних сил, у тому числі, із забороненого мінськими домовленостями озброєння.
Нагадаємо, російські окупаційні війська на Донбасі маскують готові до негайного застосування танки і артилерію поблизу лінії зіткнення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.