Новини

У Зеленського вперше відреагували на великі втрати бійців ООС на Донбасі

У Зеленського вперше відреагували на великі втрати бійців ООС на Донбасі

Через збільшення кількості обстрілів бойовиками на Донбасі Україна намагатиметься зв’язатися з партнерами по Нормандському формату.

Про це під час брифінгу заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко, трансляцію вів “Прямий”.

“Що стосується Мінського процесу і збільшення обстрілів – ми безумовно стурбовані цим. Ми обговорювали це з новим діючим головою ОБСЄ.  Яким чином і що це означає взагалі: спробу зриву процесу, співпадіння багатьох факторів, які привели до зростання обстрілів. В першу чергу ми маємо посилити місію ОБСЄ, перебування 24 години на добу, щоб фіксувати ці данні та вимагати їх виконання. Я думаю, що буде реакція з української сторони, ми будемо намагатись зв’язатись з нашими партнерами по Нормандському формату. Бо ми дійсно бачимо, що домовленності не спрацьовують”, – повідомив міністр.

Нагадаємо, 19 січня збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню. Загинув один український військовий.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.