Війна

Російські окупанти можуть припинити штурм і почати відводити війська від Бахмута – аналітик

Російські окупанти можуть припинити штурм і почати відводити війська від Бахмута – аналітик

Фото: Reuters

Російські окупанти здійснюють атаки під Бахмутом по інерції. Ворог вже не вірить, що зможе взяти місто.

Про це заявив військовий аналітик, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

Він дав коментар щодо ситуації навколо Бахмута.

“Мої друзі, які там зараз перебувають, кажуть, що по всім ознакам видно, що росіяни не вірять у своє взяття Бахмута. Вони ще атакують, але це вже відбувається по інерції. П’ять місяців противник б’ється за це місто і не в змозі його взяти. Треба було якось виправдовуватися, тому побудували лінії оборони, однак Пригожин має щось сказати, бо далі навіть Чорнобаївка буде відпочивати, коли вони стільки місяців не можуть взяти одне не дуже велике місто”, – зауважив аналітик.

Олексій Гетьман додав, що керівник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин вже говорить про відсутність сил і що через ЗСУ вони не можуть добитися результату.

“Скоріш за все, росіяни будуть відводити від Бахмута свої війська і припинять штурмові дії. Тому, що вони роблять одні й ті ж самі дії сто разів і, відповідно, постійно отримують той же самий результат. Тобто вони мали це визнати й нарешті про це сказали”, – зазначив Гетьман.

Як повідомлялося, 2 січня українські прикордонники відбили атаки та знищили два спостережні пункти російських окупантів біля Бахмута.

За даними Інституту вивчення війни (ISW), через вичерпання запасів артилерійських боєприпасів російським військам буде важко підтримувати поточний темп операцій в районі Бахмута.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.