Російські окупанти поранили п’ятьох рятувальників у Шостці
Російські окупанти у Шостці Сумської області поранили п’ятьох рятувальників.
Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
Вночі російська авіація завдала удару по пожежно-рятувальному підрозділу в Шостці. Частково зруйнована будівля. На момент атаки особовий склад перебував в укритті.
П’ятеро рятувальників отримали поранення, їх госпіталізували. Пошкоджені будівлі та шість одиниць техніки ДСНС, ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, що російські окупаційні війська у ніч на 19 жовтня атакували об’єкт критичної інфраструктури у Чернігівській області. Виникла пожежа.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.