Війна

Російські окупанти поранили п’ятьох рятувальників у Шостці

Російські окупанти поранили п’ятьох рятувальників у Шостці

Російські окупанти у Шостці Сумської області поранили п’ятьох рятувальників.

Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Вночі російська авіація завдала удару по пожежно-рятувальному підрозділу в Шостці. Частково зруйнована будівля. На момент атаки особовий склад перебував в укритті.

П’ятеро рятувальників отримали поранення, їх госпіталізували. Пошкоджені будівлі та шість одиниць техніки ДСНС, ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що російські окупаційні війська у ніч на 19 жовтня атакували об’єкт критичної інфраструктури у Чернігівській області. Виникла пожежа.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.