Суспільство

Російські окупанти утворюють нові позиції в зоні ООС, цілодобово обстрілюючи бійців ЗСУ

Російські окупанти утворюють нові позиції в зоні ООС, цілодобово обстрілюючи бійців ЗСУ

Російські окупанти створюють нові позиції у зоні Операції об’єднаних сил і майже цілодобово обстрілюють українських військових.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.

Українські військові розповідають про роботу ворожих снайперських груп на різних ділянках фронту. Снайперські розрахунки працюють по всій лінії фронту, намагаючись вбити бійців ЗСУ. Вогонь ведуть кадрові російські військові, озброєні сучасними снайперськими комплексами великих калібрів.

Крім того, окупанти систематично перешкоджають роботі міжнародних спостерігачів. Також ворог блокує роботу безпілотників ОБСЄ, не дозволяючи літати над своїми позиціями.

Військові неодноразово фіксували наявність на передовій важкого озброєння, забороненої Мінськими угодами. Йдеться про БТРи, самохідні артилерійські системи і танки.

Нагадаємо, 8 червня збройні формування РФ шість разів порушували режим припинення вогню на Донбасі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.