Війна

Російські війська вдарили дронами по кінотеатру в центрі Конотопа: є постраждалі

Російські війська вдарили дронами по кінотеатру в центрі Конотопа: є постраждалі

фото з відкритих джерел

У середу, 24 червня, російські окупанти вдарили дронами по кінотеатру в центрі Конотопа Сумської області, поранені двоє людей.

Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.

“Росіяни атакували дронами цивільну інфраструктуру в центрі міста. Відомо щонайменше про двох поранених – жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що усі наслідки удару з’ясовуються.

Як повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін, росіяни вдарили “Шахедами” по кінотеатру, коли діти гралися біля фонтану.

Нагадаємо, що у ніч проти середи, 24 червня, російські окупаційні війська атакували Балаклію на Харківщині ударними безпілотниками. Внаслідок обстрілу загинула 56-річна жінка.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.