Новини

Розходимось: Санта-Клаус роздав усі подарунки і офіційно повернувся додому

Розходимось: Санта-Клаус роздав усі подарунки і офіційно повернувся додому

Санта-Клаус повернувся додому на Північний полюс після навколосвітньої подорожі.

Про це повідомляє Об’єднане командування ППО США і Канади (NORAD).

“Санта повернувся додому на Північний полюс! Спасибі за відстеження Санти з NORAD! Побачимося в наступному році”, – йдеться в повідомленні відомства.

Як повідомляється, цього року Санта-Клаус приніс 7,5 мільярдів подарунків жителям нашої планети.

Вчора, 24 грудня, Санта-Клаус вирушив у навколосвітню подорож із своєї резиденції у фінському місті Рованіємі. Тоді в офіційну резиденцію Санти у Фінляндії приїхало 500 тисяч чоловік, що б провести його в різдвяну подорож.

Нагадаємо, раніше влада США дозволила в’їзд в країну Санта-Клаусу та його оленям на свято Різдва.

Також новий проєкт від Google дозволить батькам показати своїм дітям віртуального Санта-Клауса.

РІЗДВЯНИЙ ЗЛОЧИН: У США ЧОЛОВІК, СХОЖИЙ НА САНТА-КЛАУСА, ПОГРАБУВАВ БАНК І РОЗКИДАВ ГРОШІ НА ВУЛИЦІ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.