Розходимось: Санта-Клаус роздав усі подарунки і офіційно повернувся додому
Санта-Клаус повернувся додому на Північний полюс після навколосвітньої подорожі.
Про це повідомляє Об’єднане командування ППО США і Канади (NORAD).
“Санта повернувся додому на Північний полюс! Спасибі за відстеження Санти з NORAD! Побачимося в наступному році”, – йдеться в повідомленні відомства.
#Santa is back home at the North Pole! Thanks for Tracking Santa with #NORAD! See you next year! #NORADTracksSanta https://t.co/gSvRD6ezKo#NORADTracksSanta #NoradSanta #SantaTracker #ChristmasEve
— NORAD Tracks Santa (@NoradSanta) 25 декабря 2019 г.
Як повідомляється, цього року Санта-Клаус приніс 7,5 мільярдів подарунків жителям нашої планети.
Вчора, 24 грудня, Санта-Клаус вирушив у навколосвітню подорож із своєї резиденції у фінському місті Рованіємі. Тоді в офіційну резиденцію Санти у Фінляндії приїхало 500 тисяч чоловік, що б провести його в різдвяну подорож.
Нагадаємо, раніше влада США дозволила в’їзд в країну Санта-Клаусу та його оленям на свято Різдва.
Також новий проєкт від Google дозволить батькам показати своїм дітям віртуального Санта-Клауса.
РІЗДВЯНИЙ ЗЛОЧИН: У США ЧОЛОВІК, СХОЖИЙ НА САНТА-КЛАУСА, ПОГРАБУВАВ БАНК І РОЗКИДАВ ГРОШІ НА ВУЛИЦІ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.