Рух метро в Києві відновлено
Фото: Kyivmetroalerts
Рух метрополітену у місті Київ, який був обмежений через загрозу мінування, відновлено.
Про це пише пресслужба київського метрополітену.
“Друзі! Метро працює у звичайному режимі! Спокійного всім вечора!”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у Києві невідомий чоловік замінував міст Метро та погрожував підірвати його. Правоохоронці провели спеціальну поліцейську операцію.
Через інцидент “червона лінія” метрополітену працювала від станції “Академмістечко” до станції “Хрещатик” і від “Лісової” до “Дарниці”.
Повідомлялось, що мінер відкрив вогонь на місці інциденту. Крім того, на місці працювали снайпери.
Згодом чоловіка, який погрожував підірвали міст Метро в Києві, затримали правоохоронці.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.