Рух метро в Києві відновлено

Рух метро в Києві відновлено

Фото: Kyivmetroalerts

Рух метрополітену у місті Київ, який був обмежений через загрозу мінування, відновлено.

Про це пише пресслужба київського метрополітену.

“Друзі! Метро працює у звичайному режимі! Спокійного всім вечора!”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Києві невідомий чоловік замінував міст Метро та погрожував  підірвати його. Правоохоронці провели спеціальну поліцейську операцію.

Через інцидент “червона лінія” метрополітену працювала від станції “Академмістечко” до станції “Хрещатик” і від “Лісової” до “Дарниці”.

Повідомлялось, що мінер відкрив вогонь на місці інциденту. Крім того, на місці працювали снайпери.

Згодом чоловіка, який погрожував підірвали міст Метро в Києві, затримали правоохоронці. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.