Санкції продовжаться: США виключили хуситів зі списку терористичних організацій
Санкції, які США наклало на лідерів руху “Ансар Аллах”, представників якого називають хуситами будуть збережені.
Про це повідомляє пресслужба Держдепу США.
Зазначається, що новий державний секретар США ухвалив рішення про виключення руху “Ансар Аллах”, представників якого називають хуситами, зі списку терористичних організацій.
“Я скасовую з 16 лютого рішення про включення “Ансар Аллах” до списку іноземних терористичних організацій”, – заявив Блінкен.
Відповідне рішення було прийняте через гуманітарні міркування, щоб мешканці Ємену мали доступ до товарів першої необхідності.
“Ми продовжимо уважно слідкувати за діяльністю “Ансар Аллах” і його лідерів та активно виявляємо додаткові цілі для введення обмежувальних заходів. США також продовжать привертати увагу до дестабілізуючих дій руху і чинити тиск, щоб змінити його поведінку”, – йдеться в заяві держсекретаря США.
Зазначимо, що організацію “Ансар Аллах” внесли до терористичного списку за день до інавгурації нового президента США Джо Байдена. Тоді рішення щодо організації ухвалило Міністерство фінансів США.
Нагадаємо, Байден офіційно скасував будівництво стіни між США і Мексикою.
Крім того, Байден назвав нові зовнішньополітичні пріоритети США.
Раніше президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон більше не поступатиметься перед агресивними діями з боку Росії.