Суспільство

Санкції проти проросійських телеканалів: з’явилась реакція США

Санкції проти проросійських телеканалів: з’явилась реакція США

Сполучені Штати Америки привітали санкції РНБО проти проросійських телеканалів.

Про це йдеться у Facebook посольства.

“США підтримують зусилля з протидії зловмисному впливу Росії, докладені вчора Україною на захист свого суверенітету й територіальної цілісності та відповідно до українського законодавства. Ми всі маємо працювати разом, щоб не давати застосовувати дезінформацію як зброю в інформаційній війні проти суверенних держав”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 2 лютого Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака і контрольованих ним телеканалів каналів “112-Україна”, NewsOne, ZIK – “Новий формат”, “Аріадна ТВ”, “ТВ Вибір”, “Партнер ТВ” та “Лідер ТВ”, “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “112-ТВ”, “НОВИНИ 24 ГОДИНИ”, “Нові комунікації”.

МИ ПІДТРИМУЄМО РІШЕННЯ РНБО, СПРЯМОВАНЕ НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ ВІД ЗНАРЯДЬ РОСІЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ – ПОРОШЕНКО

Крім того, міністр культури України Олександр Ткаченко назвав телеканали проти яких ввели санкції, є іноземною пропагандистською машиною.

ЗІПСОВАНЕ “СВЯТО”: ЯК ЗЕЛЕНСЬКИЙ СВОЇМИ “САНКЦІЯМИ” ПІДВИЩУЄ РЕЙТИНГ МЕДВЕДЧУКА

Володимир Зеленський заявив, що санкції проти проросійських телеканалів – це боротьба за європейські цінності.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.