Суспільство

“Санта Барбара” чи “Слуга народу”? Нардеп Княжицький не проти знятись в мелодрамі

“Санта Барбара” чи “Слуга народу”? Нардеп Княжицький не проти знятись в мелодрамі

Народний депутат України від партії “Європейської солідарності” Микола Княжицький готовий розглянути пропозицію зіграту роль у мелодрамі.

Про це він сказав в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Прямий ефір”.

Який політичний серіал знімете ви, якщо у вас була б така можливість? І яку роль би ви зіграли: мелодрама, комедія, кримінальна, мафіозна історія? Що?

– У мене немає жодного бажання знімати політичні серіали. Тому що політики в моєму житті забагато. А Володимир Зеленський не лише знімає серіали, а він, наприклад, надихаючись вашим ім’ям, прізвищем чи псевдо, я не знаю, що це, цілий форум провів під гаслом, що таке щастя. Так що, ви на нього впливаєте не менше, ніж політика.

Мелодрама може бути з вашою роллю чи ні?

– Якщо якийсь талановитий режисер запропонує мені мелодраму, то я подумаю. Можливо, я знімуся, із задоволенням.

Більше опитувань політиків ведучою та журналісткою Дашою Щасливою дивіться за посиланням.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.