СБУ блокувала роботу двох нарколабораторій: місячний обіг складав 2 млн грн
Служба безпеки України припинила діяльність двох нарколабораторій у Запоріжжі та в Миколаївській області, місячний обіг яких становив близько 2 млн гривень.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Як зазначається, у Запоріжжі четверо місцевих мешканців у квартирі облаштували нарколабораторію, де виготовляли метамфетамін. Оптові партії готового товару торговці постачали дилерам.
“За попередньою інформацією, щомісяця з “конвеєра” нарколабораторії “сходило” до двох кілограмів психотропної речовини на суму понад мільйон гривень за цінами чорного ринку”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, силовики виявили нарколабораторію у Миколаївській області в одному з приватних будинків населеного пункту Новобузького району.
“Компоненти для виробництва психотропних вони замовляли через інтернет за кордоном і в Україні. Товар збували особисто через так звану систему “закладок”, одним з месенджерів, а також відправляли дилерам поштою в Одеську, Запорізьку та Кіровоградську області. Крім того, вони облаштували кілька теплиць із коноплею у цьому ж районі. Грошові кошти за товар ділки отримували на спеціально відкриті банківські рахунки”, – зазначили в СБУ.
Стосовно даних осіб відкрито кримінальну справи за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Київській області правоохоронці ліквідували канал постачання марихуани у військову частину.
Раніше повідомлялося, що у Луганській області Служба безпеки України перекрила канал контрабандного переправлення наркотичних засобів через митний кордон України в Російську Федерацію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.