СБУ перевірить очільника Київщини через ймовірні зв’язки з російськими спецслужбами
Службу безпеки України попросили перевірити новопризначеного голову Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна.
Про це на сторінці в Facebook повідомляє “Схеми: корупція в деталях”.
Таку заяву до Служби безпеки направив депутат Київської облради від БПП Іван Ступак – і попросив перевірити: чи не пов’язаний очільник Київщини з російськими спецслужбами.
Приводом для звернення депутата стало те, що Бно-Айріян, якого Зеленський призначив на посаду 10 липня, у 2000-х навчався та працював у Росії.
Довідка. Михайло Бно-Айріян працював на уряд Миколи Азарова, його кар’єра тісно пов’язана із екс-головою МЗС часів Януковича Костянтином Грищенком.
У час, коли Грищенко був послом України в РФ (2009-2010 рр), Михайло Бно-Айріян працював у посольстві України в Росії: спершу третім, а згодом і другим секретарем.
А після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах 2010 року Грищенко отримав посаду міністра закордонних справ в уряді Миколи Азарова.
Тоді Бно-Айріян також повернувся до Києва – і аж до 2014 року працював на різних посадах в МЗС і в апараті віце-прем’єр-міністра Костянтина Грищенка.
А ще, Михайло Бно-Айріян – одногрупник Дмитра Разумкова – голови партії “Слуга народу”. Вони разом вчились у Київському інституті міжнародних відносин.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.