СБУ виявила черговий факт постачання Росією озброєння бойовикам ОРДЛО: фото
Під час розмінування території у Станиці Луганській вибухотехніки знайшли російські боєприпаси.
Про це повідомляють у прокуратурі Луганської області.
Як зазначається, під час робіт з розмінування біля ділянки розведення військ в районі Станиці Луганської знайшли військовий засіб ураження виробництва Російської Федерації 2003 року – термобаричний заряд ТБГ-7В від РПГ-7В.
“Зазначений боєприпас не виробляється в Україні, не перебуває на озброєнні Збройних сил України та використовується виключно армією РФ”, – йдеться у повідомленні.
За версією слідства, ці боєприпаси застосовуються представниками “ЛНР” для військової агресії проти української армії. Знайдені речові докази долучені до матеріалів кримінального провадження, відкритого за ведення агресивної війни, порушення законів та звичаїв війни.
Матеріали передадуть в Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду для доведення причетності Росії у збройному конфлікті на території України.

Нагадаємо, 16 лютого збройні формування Росії дев’ять разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.