“Шахтар” зіграв внічию із загребським “Динамо”
Футбольний клуб “Шахтар” (Донецьк) зіграв у Харкові внічию із хорватською командою “Динамо” (Загреб) у груповому етапі Ліги чемпіонів.
Зустріч закінчилась із рахунком 2:2.
Перший гол у зустрічі забив гравець “гірників” Євген Коноплянка, однак вже за 7 хв. Дані Ольмо зрівняв рахунок.
Після порушення правил з боку голкіпера «Шахтаря» Андрія Пятова, Міслав Оршич реалізував пенальті і вивів гостей вперед.
Вже на 75 хв. матчу бразилець Додо зрівняв рахунок.
У попередньому матчі Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” виграв у італійської “Аталанти” з рахунком 2:1.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.