Швеція засудила Росію через ескалацію на Донбасі
Міністерство закордонних справ Швеції засудило Росію через ескалацію бойових дій на Донбасі з боку гібридної російської армії.
Про це написала глава МЗС Анн Лінде на сторінці у Twitter.
Міністр зазначила, що вчорашні події на Донбасі суперечать Мінським домовленостям.
“Це є ще одним порушенням мінських угод та заходів, узгоджених на грудневому нормандському саміті”, – написала Лінде.
Нагадаємо, Україна на засіданні Ради безпеки ООН порушить питання наступу підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.
18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.