Скандал з тортом: харківська школярка звернеться за допомогою до психолога
Дівчинка Діана, якій у харківській школі не дозволили з’їсти шматок торта, звернеться до психолога.
Про це в ефірі “Прямого” повідомила мама Діани, Тетяна Блінова.
Вона повідомила, що травля дитини в школі закінчилась.
“Це було на канікулах. Скоріше за все діти це не від себе писали, а від батьків, які не підтримують наш точку зору. “, – розповіла мама Діани.
Вона відзначила, що зараз все закінчилось, все чудово в класі.
“Сьогодні ми йдемо до психолога і дізнаємось, як себе дитина почуває внутрішньо. Тому що ззовні все чудово, а от що всередині невідомо. Це ми вперше йдемо до психолога”, – розповіла мама Діани.
Раніше “Прямий” повідомляв, що у Харкові зі школи звільнили вчительку у класі, якої не дозволили з’їсти шестикласниці шматок торта.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.