“Слов’янськ” і “Старобільськ”: американські катери Island включили до складу ВМС України
Передані Україні американські патрульні катери класу Island включено до складу Військово-морських сил Збройних сил України.
Про це у Facebook повідомив заступник одеського міського голови Андрія Котляра.
В Одесі відбулось урочисте включення американських патрульних катерів “Слов’янськ” і “Старобільськ”, а також пошуково-рятувального судна “Олександр Охрименко” до складу Військово-морських сил Збройних сил України.
Виконувач обов’язків голови дипломатичної місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон під час офіційної церемонії повідомив, що Військово-морські сили України отримають від Сполучених Штатів Америки ще три катери класу Island
“Ці катери розширять оперативні можливості українського флоту та підвищать потенціал реагування для захисту суверенітету і територіальної цілісності. Катери також забезпечують ситуативну обізнаність поблизу берегової лінії та допоможуть боротися із контрабандою”, – сказав він.
Нагадаємо, у вересні 32 українських моряки закінчили підготовку в США для служби на катерах класу Island.
Нагадаємо, 27 вересня США передали Україні два бойові катери типу Island.
Раніше Ігор Воронченко заявив про готовність України застосувати силу проти Росії у Азовському морі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.