Новини

Сьогодні в ДБР ходять ветерани і майданівці, а не проросійські реваншисти — Федина

Сьогодні в ДБР ходять ветерани і майданівці, а не проросійські реваншисти — Федина

Сьогодні на допити в Державне бюро розслідувань ходять ветерани, волонтери та учасники Революції Гідності, але не ті, хто хоче повернути Україну до сфери впливу Росії.

Про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина.

“Зараз в ДБР, напевно, ходять частіше ветерани й волонтери. На жаль, вже й “майданівці” ходять у ДБР, починаючи з Андрія Парубія. Але не ходять Портнов, Лукаш, Шарій, не ходить вся інша нечисть, яка до Майдану, під час Майдану і роки після Майдану робила все, щоб повернути Україну в орбіту московської федерації. Я особисто бачу, що зараз відбувається не просто реванш. Те, що зараз відбувається, – це помста за те, що ми посміли відчути себе вільними. За те, що ми посміли боротися за права, посміли підняти голову”, – сказала депутат.

Нагадаємо, Софію Федину викликали в Державне бюро розслідувань для вручення підозри через нібито погрози на адресу президента України Володимира Зеленського.

Раніше у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій. Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського у Золоте.

МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ПРОРОСІЙСЬКИМ РЕВАНШИСТАМ ЯНУКОВИЧА ЗНИЩИТИ НАДБАННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ – ПОРОШЕНКО

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.