Суспільство

Сьогодні російські окупанти двічі відкрили вогонь по позиціях ЗСУ на Донбасі

Сьогодні російські окупанти двічі відкрили вогонь по позиціях ЗСУ на Донбасі

Від початку поточної доби, 15 лютого, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” російсько-окупаційні війська вели неприцільний вогонь в бік українських позицій зі станкового протитанкового гранатомета неподалік Славного”, – повідомили у пресслужбі.

Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, неподалік населеного пункту Світлодарськ окупанти здійснили провокаційні обстріли з автоматичного станкового гранатомета та великокаліберного кулемета.

“Бойових втрат серед наших воїнів немає”, – підкреслили у штабі.

Нагадаємо, що, 14 лютого, неподалік населеного пункту Новолуганське внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули троє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил.

Крім того, 14 лютого бойовики тричі обстріляли українські позиції.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.