Спалимо сценарій 8 сезону: у мережі з’явилося кумедне відео вибачень Джона Сноу за фінал “Гри престолів”
У мережі з’явився дуже кумедний ролик з вибаченнями Джона Сноу за скандальний восьмий сезон культового серіалу “Гра престолів”.
Сноу просить вибачення у глядачів за все, що їм наболіло: за нелогічний сценарій, за примітивні сюжетні лінії і за чашку Starbucks.
“Прийшов час для вибачень! Пробачте, що ми змарнували ваш час. Мені шкода, що ми нічому не навчилися з кінцівки серіалу “Загублені” (Lost). В цьому відео більше брехні, ніж в останньому сезоні. Пробачте за це. І я знаю, що ніщо не мало сенсу в кінці. Коли кадр з чашкою від Starbucks було найменшою помилкою, ти знаєш, що облажався. Ми визнаємо провину! Мені шкода, що ми написали все за 6 днів, чи трохи більше… Тепер… Давайте спалимо сценарій восьмого сезону! І просто забудемо його навічно! До біса восьмий сезон”, – каже у змонтованому відео Джон Сноу.
Ролик з’явився на Ютьюб-каналі Eating Things With Famous People. Також на одному з кадрів з’являється сторонній персонаж – жива людина, яка відмінно підіграє словам “Сноу” стосовно чашки Starbucks.
Нагадаємо, британська актриса Софі Тернер, відома по ролі Санси Старк в “Грі престолів” і актор Ісаак Хемпстид-Райт, який зіграв Брана Старка, висловилися з приводу вимоги фанатів перезняти фінальний сезон популярного серіалу.
На сайті Change.org з’явилася петиція з вимогою звільнити шоураннерів “Гри престолів” Девіда Беніоффа і Деніела Бретта Вайсса і повністю переписати і перезняти восьмий сезон “Гри престолів”.
Нагадаємо, 19 травня вийшла в ефір фінальна 6 серія культового серіалу від HBO “Гра престолів”. “Прямий” вже встиг подивитись останню серію та висловити свою думку.
Відреагували на останню серію і користувачі соцмереж і їх реакція дуже неоднозначна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.