Новини

Спільне патрулювання в районах розведення сил: секретар РНБО розповів подробиці

Спільне патрулювання в районах розведення сил: секретар РНБО розповів подробиці

Спільне патрулювання  в районах розведення сил на Донбасі передбачає, що разом з українськими військовими будуть знаходитись неозброєні представники територіальних громад ОРДЛО.

Про це під час брифінгу  заявив секретар РНБО Олексій Данілов, трансляцію вів “Прямий”.

“Мова йде про представників громади, які мешкають на окупованій території. Це не військові, не озброєні люди. Це представники територіальних громад, які знаходяться тій території. Якщо хтось вважає, що з їхнього боку будуть люди з автоматами, то це не відповідає дійсності. Сила буде тільки з боку України, під нашим контролем або спільно з ОБСЄ визначеною структурою”, – сказав секретар РНБО.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.