Стрічка новин

Споконвічні російські території — це болота під Москвою: мер Херсона назвав Путіна збоченцем

Споконвічні російські території — це болота під Москвою: мер Херсона назвав Путіна збоченцем

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко та депутати міської ради відповіли президенту держави агресора Володимиру Путіну на закиди про те, що південь України і Причорномор’я зокрема — це “ісконно російскіє тєріторіі”.

Про це повідомляє офіційний сайт міста Херсон.

Його звернення підтримали 33 депутати.

“Багато хто каже, що не варто звертати уваги на його хвору геронтологічну фантазію, але я вважаю, що на такі заяви потрібно реагувати. Ми два десятиріччя закривали очі на те, що вони називали Крим російським, і дарма. Тому що збоченці тим і відрізняються від нормальних людей, що не тільки фантазують, а втілюють свої мрії в реальність. І їм все одно, що ці мрії обертаються кошмаром для всіх інших” – заявив мер.

Миколаєнко зазначив, що Причорномор’я завжди було і завжди буде територією України.

“Причорномор’я настільки прекрасне і далеке від московських болот, що мені важко уявити собі, як Путіну могло спасти на думку, що Росія має до нас якийсь стосунок. Південь України — етнічно, ментально географічно, культурно український. Завжди був українським і завжди буде. Буде українським тоді, коли Росії вже не буде. І про це теж мусимо пам’ятати, особливо в ці святі для християн дні, коли всі ми маємо згадати про те, що добро вічне. А зло приречене на поразку, яким би сильним і нахабним воно сьогодні не виглядало. Зло приречене. Росія — це зло. Прошу пам’ятати про це, і по мірі можливості долучатися до того, щоб це зло обернулося на пил і погані спогади якомога швидше», – зазначив Володимир Миколаєнко”

Мер Херсона різко відповів президенту РФ Путіну що його території це тільки болота під Москвою, а також закликав українське суспільство відмовитись від російської продукції.

“Мені здається, ми маємо нагадати Путіну і всім його прибічникам, що споконвічні російські території — це болота під Москвою. Все інше — це території, якими московити заволоділи завдячуючи власній тваринній жорстокості і підступності. Порушуючи домовленості, нехтуючи обіцянками, використовучи моменти слабкості сусідів, власноруч створюючи внутрішні кризи в сусідніх державах, вони зуміли побудувати велику імперію. Велику за розмірами, я маю на увазі. Ця імперія стоїть на кістках. На кістках мільйонів людей, чиї життя не значили для московитів нічого. Це кістки і наших предків також. Життя людини, доля особистості і сьогодні в Росії дешевші за рубль. Саме тому, вони плекають ілюзію власної величі, поливаючи її кров’ю. Росія — це смерть. Неважливо куди вона приходить — в Сибір, на Урал, в Україну чи в Сирію. Росія — це завжди смерть, приниження, голод, сморід, невігластво і страждання. Про це має пам’ятати кожен українець, не тільки коли він йде голосувати. Про це кожен з нас має пам’ятати, коли дивиться російське телебачення, читає російську пресу, слухає російську попсу чи купує російські товари” – наголосив мер.

Нагадаємо, партія “Європейська солідарність” закликала Зеленського дати свою оцінку заявам Путіна про “російську територію” України.

Читайте також, що саме президент РФ Володимир Путін говорив про Україну на своїй великій пресконференції.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.