Сполучені Штати в Радбезі ООН звинуватили Росію у зриві Мінських угод
Фото: Facebook
Під час засідання Ради безпеки ООН у Нью-Йорку представниця США Шеріт Норман Шале звинуватила Росію у зриві Мінських домовленостей.
Трансляцію засідання вів “Прямий”.
“На жаль, Росія не виявила готовності виконувати свої зобов’язання відповідно до Мінських угод. Вона продовжує озброювати, навчати, управляти та воювати поруч зі своїми маріонетками на сході України. Це прямо порушує зобов’язання Росії у рамках Мінських угод, у тому числі щодо встановлення негайного та всеохопного режиму припинення вогню. Зараз, як і тоді [бої за Дебальцеве в 2015 році], очолювані Росією сили продовжують порушувати обіцянки, дані президентом Путіним та російськими чиновниками, та вбивати українців на території України”, – наголосила вона.
Шале також заявила, що Росія веде гібридну агресію проти України і чинить економічний та політичний тиск.
Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого. Штаб ООС уточнив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.