Сталінський режим намагався знищити українців: Порошенко вшанував пам’ять жертв Голодомору
Сталінський режим під час Голодомору 1932-1933 років навмисно намагався знищити покоління українців.
Про це в ефірі “Прямого” заявив п’ятий президент України та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.
“Вшанував пам’ять жертв Голодомору біля пам’ятника українцям, які приїхали наприкінці 19 століття в Канаду. Він знаходиться в місті Галіфакс, де проходить Міжнародний форум безпеки. Мета нашої делегації – тримати світову коаліцію навколо України для рішучої відсічі російської агресії. Канада була однією із перших держав, яка визнала Голодомор геноцидом українського народу. І один із перших пам’ятників в світі, присвячений Голодомору, встановлений саме в Канаді, у місті Едмонтон. Там в понеділок наша делегація вшанує пам‘ять жертв Голодомору разом з українською діаспорою.
Сталінський режим навмисно намагався знищити покоління українців. І зараз Росія під керівництвом Кремля продовжує справу Сталіна. І має таку саму мету: знищити Україну як державу і українців як націю. Але як тоді українська нація відродилася, так і зараз нічого у них не вийде. Які б інструменти вони не використовували: гібридну агресію, зовнішню збройну агресію, намагання розколоти державу, знищити зсередини – Україна об’єднається і відродиться. Сьогодні мільйони українців по всьому світу запалили свічку пам‘яті і помолилися за кожного, хто невинно загинув під час цієї страшної трагедії – Голодомору-Геноциду українського народу. Україна пам‘ятає”, – наголосив Порошенко.
Читайте також: “ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНЕ ЗЕРНЯ 33-ГО”: ЯК ВЧИНЯЛИ ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.