Злочин проти людяності: посольство США вшанувало пам’ять жертв Голодомору
Тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів в Україні Вільям Тейлор висловив солідарність з Україною в День пам’яті жертв Голодомору.
Відповідне відеозвернення посла США опубліковане у Twitter посольства.
У своєму зверненні представник США нагадав, що голод 1932-1933 років мав штучний характер і був наслідком дій влади СРСР.
“Це була трагедія, це був злочин. Ухвалювалися закони, які посилювали голод. Один з них – закон про п’ять колосків. Ці колоски пшениці нагадують нам про загиблих. Ми ніколи не забудемо Голодомор, його жертв та злочин проти людяності. Ми з Україною”, – наголосив Тейлор.
🇺🇦 Ми разом з народом України з сумом згадуємо всіх, хто втратив життя під час трагічного періоду Голодомору 1932-33 років.
.
🇺🇸 We join the people of Ukraine in solemnly remembering and mourning all those who lost their lives during the tragic 1932-33 #Holodomor. pic.twitter.com/993QDvAYQG— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) 23 листопада 2019 р.
Читайте також: “ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНЕ ЗЕРНЯ 33-ГО”: ЯК ВЧИНЯЛИ ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.