Новини

Злочин проти людяності: посольство США вшанувало пам’ять жертв Голодомору

Злочин проти людяності: посольство США вшанувало пам’ять жертв Голодомору

Тимчасовий повірений у справах Сполучених Штатів в Україні Вільям Тейлор висловив солідарність з Україною в День пам’яті жертв Голодомору.

Відповідне відеозвернення посла США опубліковане у Twitter посольства.

У своєму зверненні представник США нагадав, що голод 1932-1933 років мав штучний характер і був наслідком дій влади СРСР.

“Це була трагедія, це був злочин. Ухвалювалися закони, які посилювали голод. Один з них – закон про п’ять колосків. Ці колоски пшениці нагадують нам про загиблих. Ми ніколи не забудемо Голодомор, його жертв та злочин проти людяності. Ми з Україною”, – наголосив Тейлор.

Читайте також: “ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНЕ ЗЕРНЯ 33-ГО”: ЯК ВЧИНЯЛИ ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.