Новини

Сталого припинення вогню нема, обстріли відбуваються щоденно – Мирослав Гай

Сталого припинення вогню нема, обстріли відбуваються щоденно – Мирослав Гай

Українські військові готові виконувати накази, але перспектива наступного розведення не піднімає їхній дух, бо вони розуміють наявні загрози.

Про це розповів громадський діяч, керівник БФ “Мир і КО” Мирослав Гай в ефірі “Прямого”.

“Вони виконають наказ як і про відведення військ, так і наступ. Тобто що скажуть. Але, звичайно, розведення морального духу в Збройних силах, принаймні у тих, з ким я спілкувався, не піднімає. Тобто люди розуміють загрози. Обстріли не припиняються”, – наголосив він.

Гай, посилаючись на місцевих мешканців і військових, уточнив, що обстріли відбуваються щоденно по всій лінії фронту.

“По-друге, там, де я був на лінії розведення, у містечку Золоте, і спілкувався з військовими. Безпосередньо в Золотому, в стометровій по ширині зони розведення, там сто метрів ширина, – там, де це містечко знаходиться, вулиця, там обстрілів немає. Але ліворуч і праворуч обстріли бувають постійно. В Гранітному – мені сьогодні теж повідомили – обстріли або такі перестрілки бувають постійно. Тобто поки що ми не бачимо, що є якесь припинення вогню стале”, – сказав він.

Нагадаємо, упродовж поточної доби збройні формування Росії п’ять разів порушили режим припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.