Політика

Столтенберг та конгресмени: Зеленський розповів, про зустрічі в Мюнхені

Столтенберг та конгресмени: Зеленський розповів, про зустрічі в Мюнхені

Президент України Володимир Зеленський розповів з ким встиг зустрітись в перший день Мюнхенської безпекової конференції. 

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі “Прямому”.

“Зустрічався з генсеком НАТО, паном (Йенсом – ред.) Столтенбергом, зустрічались з представниками Спочених Штатів Америки, з конгресменами. Говорили про підтримку, про військову (допомогу – ред.)”, – розповів Зеленський.

Також глава держави додав, що зустрічався з директоркою Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

Нагадаємо, команда п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка на полях Мюнхенської безпекової конференції провела зустрічі зі світовими лідерами, на яких піднімала питання збереження санкцій проти Росії, деокупації Криму і Донбасу і подальшої підтримки України.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.