Столтенберг та конгресмени: Зеленський розповів, про зустрічі в Мюнхені
Президент України Володимир Зеленський розповів з ким встиг зустрітись в перший день Мюнхенської безпекової конференції.
Про це він розповів в ексклюзивному коментарі “Прямому”.
“Зустрічався з генсеком НАТО, паном (Йенсом – ред.) Столтенбергом, зустрічались з представниками Спочених Штатів Америки, з конгресменами. Говорили про підтримку, про військову (допомогу – ред.)”, – розповів Зеленський.
Також глава держави додав, що зустрічався з директоркою Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.