Політика

Страх перед сміттям: в Ужгороді до візиту Зеленського демонтували всі урни на набережній

Страх перед сміттям: в Ужгороді до візиту Зеленського демонтували всі урни на набережній

Управління державної охорони, що займається безпекою перших осіб держави, наказало міській владі Ужгорода демонтувати всі сміттєві урни на набержній Ужа до візиту президента України Володимира Зеленського. 

Про це повідомляє видання “Думка”.

“На набережній Незалежності через візит Зеленського УДО змусило зняти 54 урни! Нагадаю, за програмою запланована прогулянка Володимира Зеленського по набережній. Тому Управління держохорони змусило міськраду демонтувати всі сміттєві урни на маршруті. Під опис, офіційно, просто зняли і вивезли. Пройдеться, і потім знову встановлять. Щось не пам’ятаю, щоб з часів Януковича щось робилося під час візиту чиновників”, – цитує ЗМІ невдовлених ужгородців.

Зазначається, що “бурхлива дискусія про цей інцидент розгорнулася і під постом з фотографіями в Ужгородській групі. Люди обурюються таким самоуправством і проводять паралель з режимом Януковича, при якому тощо широко практикувалося”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.