Новини

Суд у справі ПриватБанку: активісти вимагають відкритого засідання

Суд у справі ПриватБанку: активісти вимагають відкритого засідання

1 жовтня у господарському суді Києва в закритому режимі розглядають по суті позов колишніх акціонерів ПриватБанку щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку в грудні 2016 року. Засідання проходить у закритому режимі. На засідання прийшло багато активістів, які вимагають, щоб справу слухали у відкритому режимі.

Про це повідомляє кореспондентка “Прямого” Дар’я Мезенцева.

Ми вважаємо, що суддя, яка веде справу по Triantal investments, є ангажованою. Це видно з ланцюжка перенесень засідань. Про це також свідчить той факт, що справа проходить у закритому режимі. Це дуже дивно, оскільки мова йде про п’ять з половиною мільярдів доларів, які Коломойський вивів з ПриватБанку, і які Мінфін повинен був у цей банк вкласти, аби ПриватБанк не “впав”. Слухання по таких величезних сумах не можуть бути закритими, оскільки результат цих слухань представляє значний суспільний інтерес”, – зазначив активіст Антон Швець.

Він також зазначив, що рішення даного засідання буде вирішальним і для фіскальної політики, а також вплине на діалог з МВФ та сприйняття України міжнародними інвесторами.

“Будь-які “договорняки” з Коломойським, навіть у судах, будуть сигналом для МВФ, який припинить співробітництво з Україною”, – наголосив Швець.

Нагадаємо, 24 вересня у Києві завершилося засідання господарського у справі колишніх акціонерів ПриватБанку та компанії Triantal investments про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку. Наступне засідання відбудеться 1 жовтня.

Раніше повідомлялося, що західні бізнесмени стурбовані подіями навколо ПриватБанку і Гонтаревої.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.