Суд у справі ПриватБанку: активісти вимагають відкритого засідання
1 жовтня у господарському суді Києва в закритому режимі розглядають по суті позов колишніх акціонерів ПриватБанку щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку в грудні 2016 року. Засідання проходить у закритому режимі. На засідання прийшло багато активістів, які вимагають, щоб справу слухали у відкритому режимі.
Про це повідомляє кореспондентка “Прямого” Дар’я Мезенцева.
Ми вважаємо, що суддя, яка веде справу по Triantal investments, є ангажованою. Це видно з ланцюжка перенесень засідань. Про це також свідчить той факт, що справа проходить у закритому режимі. Це дуже дивно, оскільки мова йде про п’ять з половиною мільярдів доларів, які Коломойський вивів з ПриватБанку, і які Мінфін повинен був у цей банк вкласти, аби ПриватБанк не “впав”. Слухання по таких величезних сумах не можуть бути закритими, оскільки результат цих слухань представляє значний суспільний інтерес”, – зазначив активіст Антон Швець.
Він також зазначив, що рішення даного засідання буде вирішальним і для фіскальної політики, а також вплине на діалог з МВФ та сприйняття України міжнародними інвесторами.
“Будь-які “договорняки” з Коломойським, навіть у судах, будуть сигналом для МВФ, який припинить співробітництво з Україною”, – наголосив Швець.
Раніше повідомлялося, що західні бізнесмени стурбовані подіями навколо ПриватБанку і Гонтаревої.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.