Суд відправив Сергія Пашинського під домашній арешт
Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про заміну запобіжного засобу екснардепу Сергію Пашинському з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.
“Сьогодні Апеляційний суд міста Києва скасував ухвалу слідчого судді про тримання під вартою Пашинського. І обрав йому іншу міру запобіжного засобу – домашній арешт. Це відбулося маленьке зрушення у позитивному напрямку”, – заявив адвокат політика Андрій Федур “Прямому”.
“Я так розумію, що мені зараз одягнуть електронний браслет і повезуть додому, де я буду знаходитись під цілодобовою охороною своєї дружини і повним процесуальним контролем. гарантую, що цей контроль буде покруче, ніж там, де я був”, пожартував Пашинський.
Нагадаємо, 7 жовтня Печерський районний суд Києва заарештував колишнього народного депутата Сергія Пашинського до 4 грудня без права внесення застави.
29 листопада Печерський районний суд Києва продовжив арешт депутату Верховної Ради VIII скликання Сергію Пашинському.
Народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук заявив, що арешт Сергія Пашинського виявив глибоку кризу української влади, яка дозволяє реваншистам нав’язувати і реалізовувати сценарії Кремля.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.