Тарифи на опалення для населення почали знижувати – Гончарук
27 грудня теплопостачальники почали переглядати тарифи на тепло, що дозволить зменшити суму в платіжці до 30 %.
Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
“Нещодавно Уряд прийняв рішення, що дозволяє теплопостачальникам знизити ціну в платіжці майже на 30%”, – сказав він.
Гончарук додав, що Черкаси, Житомир, Кривий Ріг, Обухів та багато інших міст уже долучилися до цієї ініціативи.
“Наприклад, Кропивницький – там сума в платіжці буде меншою на 28,7%”, – зауважив прем’єр.
Прем’єр закликав решту органів місцевого самоврядування переглянути тарифи на опалення для населення.
Нагадаємо, Кабміні оприлюднив постанову № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу”, відповідно до якої теплопостачальникам дозволено перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно із уже закладеною у тарифі.
Раніше повідомлялося, що Кабмін розробив механізм, який дозволить знизити розмір платежів українців за житлово-комунальні послуги на 30%.
Раніше президент Зеленський заявив, що тарифи на опалення знизяться на майже 50% у 2020 році.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.