Новини

Тарифи на опалення для населення почали знижувати – Гончарук

Тарифи на опалення для населення почали знижувати – Гончарук

27 грудня теплопостачальники почали переглядати тарифи на тепло, що дозволить зменшити суму в платіжці до 30 %.

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

“Нещодавно Уряд прийняв рішення, що дозволяє теплопостачальникам знизити ціну в платіжці майже на 30%”, – сказав він.

Гончарук додав, що Черкаси, Житомир, Кривий Ріг, Обухів та багато інших міст уже долучилися до цієї ініціативи.

“Наприклад, Кропивницький – там сума в платіжці буде меншою на 28,7%”, – зауважив прем’єр.

Прем’єр закликав решту органів місцевого самоврядування переглянути тарифи на опалення для населення.

Нагадаємо, Кабміні оприлюднив постанову № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу”, відповідно до якої теплопостачальникам дозволено перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно із уже закладеною у тарифі.

Раніше повідомлялося, що Кабмін розробив механізм, який дозволить знизити розмір платежів українців за житлово-комунальні послуги на 30%.

Раніше президент Зеленський заявив, що тарифи на опалення знизяться на майже 50%  у 2020 році.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.